Proponowane kategorie

Proponowani producenci

Proponowane produkty

  • {{ item.price }} {{ response.currency_symbol }}

Proponowane poradniki

Nie znaleziono

Rebeltec – kolejna nowa marka w Max Elektro

Miło nam poinformować, że asortyment sklepu internetowego Max Elektro został poszerzony o kolejną nową markę – Rebeltec. Jest to firma, która specjalizuje się w produkcji różnego rodzaju multimediów i akcesoriów komputerowych. Wszystkie produkty wykonane są z wysokiej jakości materiałów i charakteryzują się ciekawym designem.

 

Rebeltec – producent akcesoriów komputerowych

Rebeltec to firma, która wyróżnia się na polskim rynku szerokim asortymentem akcesoriów komputerowych, w tym również gamingowych. W swojej ofercie posiada m.in.: myszy i klawiatury komputerowe, podkładki pod myszy, słuchawki, głośniki, zasilacze komputerowe, a także uchwyty samochodowe oraz etui na tablety i smartfony. Produkty marki Rebeltec cechują się bardzo dobrą jakością wykonania i oryginalnym designem, które są zgodne z najnowszymi trendami panującymi na rynku. Warto dodać, że Rebeltec wspiera działania proekologiczne i oferuje produkty, które są przyjazne środowisku naturalnemu.

 

Akcesoria gamingowe

Rebeltec specjalizuje się w produkcji akcesoriów komputerowych dla graczy. Dba nie tylko o aspekty techniczne swoich sprzętów, ale również i wizualne, dzięki czemu zaspokoją one wymagania nawet największych miłośników gier. Myszy gamingowe marki Rebeltec wyróżniają się szybkością odświeżania, kolorowym podświetleniem, a także ślizgaczami teflonowymi, które pozwalają na szybkie i precyzyjne ruchy minimalizujące tarcie. Natomiast klawiatury są wzmacniane aluminium, a niektóre modele posiadają nawet kanaliki odprowadzające ciecz w przypadku rozlania wody lub napojów. Oprócz tego, klawiatury posiadają podświetlane klawisze, regulację prędkości pracy oraz technologię Antighost, która umożliwia jednoczesne wciśnięcie kilku klawiszy, co jest bardzo ważne w przypadku wymagających gier.

 

Rebeltec w Max Elektro

W naszym sklepie znajdą Państwo kilka urządzeń marki Rebeltec m.in.: mysz gamingową Rebeltec Diablo, słuchawki Rebeltec Tornado oraz głośniki bezprzewodowe Rebeltec Blaster, dostępne w dwóch kolorach – niebieskim i pomarańczowym. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ich pełną specyfikacją.

ZADZWOŃ DO NAS
pon-pt: 8:00-16.00
NAPISZ DO NAS