Proponowane kategorie

Proponowani producenci

Proponowane produkty

  • {{ item.price }} {{ response.currency_symbol }}

Proponowane poradniki

Nie znaleziono

Przywitaj lato z nową gazetką Max Elektro!

Jeśli chcesz dobrze rozpocząć lato, koniecznie zapoznaj się z najnowszą gazetką promocyjną Max Elektro. Znajdziesz w niej sprzęty rekreacyjne dla dzieci, drobne urządzenia AGD i RTV, które przydadzą się podczas wakacyjnych wyjazdów, a także mnóstwo fantastycznych sprzętów do  domu. 

 

Skompletuj urządzenia do podróży 

W czerwcu nie tylko rozpoczynają się wakacje, ale również astronomiczne lato. Dzieci mają wolne, a pogoda dopisuje – to najlepszy czas na krótkie wycieczki i długie zagraniczne podróże. Z tego względu, w naszej gazetce Max Elektro nie mogło zabraknąć urządzeń AGD i RTV, które doskonale sprawdzą się podczas wakacyjnych wyjazdów. Lodówki turystyczne i przenośne kuchenki okażą się niezbędne na polu biwakowym, zaś nawigacje samochodowe z łatwością doprowadzą Cię do celu podróży. Czas spędzony w drodze umili muzyka z przenośnych głośników, a dzieci na miejscu będą mogły śmigać na hulajnogach i deskorolkach elektrycznych.  

 

Przygotuj ciało na lato

Gdy już skompletujesz wszystkie urządzenia i akcesoria niezbędne w podróży, sam również musisz przygotować się do wyjazdu. Pomogą Ci w tym liczne sprzęty AGD przeznaczone do pielęgnacji ciała. W naszej gazetce znajdziesz zarówno precyzyjne strzyżarki, trymery do stylizacji, golarki do ciała, jak i depilatory – a wszystko w obniżonych cenach! 

 

Sprawdź najnowszy hit miesiąca

Zdajemy sobie sprawę, że podczas letnich upałów nie wszystkie sprzęty AGD będą pracować na najwyższej wydajności. Dotyczy to szczególnie starych lodówek, które po prostu nie radzą sobie z tak wysokimi temperaturami. Z tego względu, naszym hitem miesiąca została lodówka Samsung RB31HER2CSA, która dostępna jest w atrakcyjnej cenie 1699 zł. Jeśli więc Twoja stara lodówka odmówiła posłuszeństwa, teraz masz doskonałą okazję, by wymienić ją na nową! 

 

Zapoznaj się z ofertą najnowszej gazetki promocyjnej i wybierz sprzęty, które przydadzą Ci się  podczas wakacyjnych wyjazdów lub w domu – w czasie wielkich upałów. Gazetka obowiązuje od 27 czerwca 2019 do 29 lipca 2019 lub do wyczerpania stanów magazynowych.

 
ZADZWOŃ DO NAS
pon-pt: 8:00-16.00
NAPISZ DO NAS