% Tygodniowe menu kredytowe - codziennie inna oferta! Raty dostępne w ponad 400 sklepach stacjonarnych | Infolinia (17) 865 26 81   |   od pn. do pt. w godz. 09:00 - 17:00

Proponowane kategorie

Proponowani producenci

Proponowane produkty

  • {{ item.price }} {{ response.currency_symbol }}

Proponowane poradniki

Nie znaleziono

Pralka Samsung WW70J5346DW hitem miesiąca!

Czy w każdą sobotę czeka na Ciebie sterta prania? Możesz maksymalnie skrócić i uprzyjemnić sobie tę czynność dzięki nowoczesnej pralce Samsung WW70J5346DW, która wykona całe pranie za Ciebie, bez konieczności wstępnego namaczania nawet mocno zabrudzonych ubrań. Pralka dostępna jest w najnowszej gazetce promocyjnej Max Elektro w super cenie – 1299 zł!

 

Główne cechy

Pralka Samsung WW70J5346DW posiada pojemność znamionową 7 kg, dzięki czemu będzie odpowiednia dla dwóch osób lub rodziny z dzieckiem. Urządzenie nie tylko zatroszczy się o czystość i nienaganny wygląd Twoich ubrań, ale również o domowy budżet. Pralka zalicza się do najwyższej klasy energetycznej A+++, dzięki czemu pozwoli obniżyć rachunki za prąd. Model ten zużywa w ciągu roku nawet o 60% mniej energii elektrycznej niż urządzenia w klasie A+. 

 

Czym wyróżnia się pralka marki Samsung?

Na szczególną uwagę w pralce Samsung WW70J5346DW zasługują:

  • Technologia Eco Bubble – dzięki tej nowoczesnej technologii, jeszcze przed rozpoczęciem cyklu prania, detergent łączy się z wodą tworząc pianę Eco Bubble, która wnika głęboko w strukturę tkaniny skutecznie usuwając plamy i zabrudzenia.

  • Funkcja Aktywna Piana – jest to specjalny tryb, który namacza ubrania przed właściwym cyklem prania. Dzięki temu łatwiej jest pozbyć się intensywnych plam.

  • 12 programów prania – szeroki wybór programów umożliwia dostosowanie cyklu prania do swoich potrzeb. Pralka Samsung oferuje m.in.: program Syntetyki, Bawełna, Delikatne, Dziecięce czy Pranie Super Eco.

  • Bęben Diamond – jest to specjalnie wyprofilowany bęben o mniejszych otworach, który chroni delikatne ubrania przed uszkodzeniami.

 

Bezpieczeństwo użytkowania

Pralka Samsung WW70J5346DW została wyposażona w specjalny system kontrolujący napięcie podczas cyklu prania, dzięki czemu urządzenie działa bezpiecznie nawet przy dużych wahaniach napięcia. Natomiast w trosce o najmłodszych, w pralce zamontowano blokadę rodzicielską, która uniemożliwia zmianę ustawień w trakcie cyklu prania. Dodatkowo, pralka posiada grzałkę ceramiczną z podwójną powłoką, która wykazuje dużą odporność na osady z kamienia, co gwarantuje długą żywotność urządzenia.

 

Komentarze ({{ all_count }})


ZADZWOŃ DO NAS
pon-pt: 9:00-17.00
NAPISZ DO NAS