% Tygodniowe menu kredytowe - codziennie inna oferta! Raty dostępne w ponad 400 sklepach stacjonarnych | Infolinia (17) 865 26 81   |   od pn. do pt. w godz. 09:00 - 17:00

Proponowane kategorie

Proponowani producenci

Proponowane produkty

  • {{ item.price }} {{ response.currency_symbol }}

Proponowane poradniki

Nie znaleziono

Pralka Beko WTE 7512 XWW hitem grudnia!!!

Szukasz dobrej, bogato wyposażonej i dostępnej w przystępnej cenie pralki? Znaleźliśmy model, który spełni Twoje oczekiwania. Pralka Beko WTE 7512 XWW posiada klasę energetyczną A+++, 7 kg pojemności, 15 różnych programów prania i dostępna jest w naszej nowej gazetce promocyjnej w bardzo atrakcyjnej cenie – 999 zł! To prawdziwy hit miesiąca w ofercie Max Elektro

 

Praktyczna

Pralka automatyczna Beko WTE 7512 XWW jest doskonałą propozycją dla wszystkich osób szukających taniej i łatwej w obsłudze pralki, ale jednocześnie oferującej wysoką efektywność prania. Pomimo małej głębokości, pralka może pochwalić się dużą pojemnością – 7 kg. Taka pojemność będzie odpowiednia nawet dla czteroosobowej rodziny.

 

Oszczędna

Model ten posiada najwyższą klasę energetyczną A+++, dzięki czemu gwarantuje mniejsze zużycie energii elektrycznej, a co za tym idzie – niższe rachunki za prąd. Tak wysoka klasa energetyczna pozwala również chronić środowisko naturalne. Przewidywane roczne zużycie energii wynosi 173 kWh, zaś orientacyjne zużycie wody w jednym cyklu to około 45 litrów.

 

Wygodna w obsłudze

Pralka Beko jest łatwa i przyjemna w obsłudze. Za pomocą dużego pokrętła wybieramy program prania, a przyciskami umieszczonymi na wyświetlaczu możemy dobrać pozostałe ustawienia lub włączyć dodatkowe funkcje, np. blokadę przed dziećmi. Wszystkie zmiany i informacje będą widoczne na czytelnym wyświetlaczu.

 

Dobrze wyposażona

Pralka Beko WTE 7512 XWW oferuje bogaty i wszechstronny wybór programów – do naszej dyspozycji jest aż 15 różnych programów. Znajdziemy tu program do prania delikatnych ubrań, bielizny i program do koszul, dzięki któremu są one mniej pogniecione i przez to łatwiejsze do wyprasowania. Na uwagę zasługuje również program BabyProtect, który został opracowany z myślą o delikatnej i wrażliwej na podrażnienia dziecięcej skórze. Oprócz tego, pralka Beko oferuje dodatkowe funkcje: pranie wstępne, pranie ekspresowe, dodatkowe płukanie czy funkcję Pupil, dzięki której z łatwością pozbędziemy się sierści zwierząt z ubrań.


Komentarze ({{ all_count }})


ZADZWOŃ DO NAS
pon-pt: 9:00-17.00
NAPISZ DO NAS