% Tygodniowe menu kredytowe - codziennie inna oferta! Raty dostępne w ponad 400 sklepach stacjonarnych | Infolinia (17) 865 26 81   |   od pn. do pt. w godz. 08:00 - 16:00

Proponowane kategorie

Proponowani producenci

Proponowane produkty

  • {{ item.price }} {{ response.currency_symbol }}

Proponowane poradniki

Nie znaleziono

Pralka Amica GAW7123LCW tylko w Max Elektro

Pralka Amica GAW 7123 LCW dostępna jest wyłącznie w sklepach sieci Max Elektro – jest to nowość na polskim rynku. Pralka Amica GAW7123LCW to produkt w najwyższej klasie energetycznej A+++, o maksymalnej pojemności wsadu 7 kg. Pralka rocznie zużywa 9900 l wody i 174 kWh energii.

Model ten posiada 16 programów prania, w tym m.in.: pranie ręczne, program express, fitness, outdoor i program antyalergiczny. Program fitness przeznaczony jest do prania specjalistycznej odzieży sportowej, wykonanej z tkanin syntetycznych i delikatnych, dzięki czemu ubrania zostają odpowiednio odświeżone po wysiłku fizycznym. Natomiast program antyalergiczny uruchamia dodatkowe płukanie, pozbywając się z ubrań resztek detergentów do prania. Jest to program przeznaczony dla dzieci oraz osób o wrażliwej skórze, podatnej na podrażnienia.

Nowa pralka Amica GAW7123LCW została wyposażona w liczne dodatkowe funkcje, np. Aqua Stream. Dzięki tej funkcji detergent zostaje dokładnie rozprowadzony na odzieży podczas cyklu prania. Dodatkowo, producent wyposażył pralkę w funkcję Aqua Ball, która redukuje utratę środka piorącego do minimum. Model ten posiada również program autoczyszczenia. Jest to specjalny program, który wykorzystuje wysoką temperaturę, aby skutecznie czyścić bęben i wannę pralki. Ten cykl można stosować w zależności od potrzeb, ale zawsze bez wsadu.

Pralka Amica GAW7123LCW została wyposażona także w bardzo przydatny program prania wstępnego. Jest on przeznaczony do prania mocno zabrudzonej odzieży. Cykl prania trwa dłużej, ale masz gwarancję, że pozbędziesz się największych zabrudzeń ze swoich ubrań. Producent wyposażył ten model także w sygnał zakończenia prania oraz blokadę rodzicielską, która jest szczególnie przydatna jeśli w domu są małe dzieci.

Pralka Amica GAW7123LCW dostępna jest jedynie w sieci Max Elektro. 

 


Komentarze ({{ all_count }})


ZADZWOŃ DO NAS
pon-pt: 8:00-16.00
NAPISZ DO NAS