% Tygodniowe menu kredytowe - codziennie inna oferta! Raty dostępne w ponad 400 sklepach stacjonarnych | Infolinia (17) 865 26 81   |   od pn. do pt. w godz. 09:00 - 17:00

Proponowane kategorie

Proponowani producenci

Proponowane produkty

  • {{ item.price }} {{ response.currency_symbol }}

Proponowane poradniki

Nie znaleziono

Praktyczne prezenty na Dzień Babci i Dziadka w Max Elektro

Z okazji zbliżającego się Dnia Babci i Dziadka, w sklepie internetowym Max Elektro przygotowaliśmy specjalną ofertę promocyjną, dzięki której kupicie prezenty w dużo niższych cenach. Nie wiecie, co ucieszy Waszych Dziadków? Rozejrzyjcie się wśród naszych propozycji, a z pewnością znajdziecie idealny upominek. 

 

Prezenty na Dzień Babci i Dziadka 2020

Już niebawem, bo 21 stycznia 2020 będziemy obchodzić Dzień Babci – święto wymyślone, by uhonorować wszystkie babcie. Z kolei dzień później, 22 stycznia, swoje święto będą mieć wszyscy dziadkowie. To doskonała okazja, aby podziękować im za to, że opiekowali się nami w dzieciństwie – za każdy posiłek ugotowany przez babcię i za każdą bajkę, którą przeczytał nam dziadek. Choć najlepszym prezentem, jaki możemy zaoferować naszym Dziadkom, jest wspólnie spędzony czas, praktyczny upominek stanie się doskonałym uzupełnieniem. 

 

Propozycje od Max Elektro

Na sklepowych półkach znajdziemy wiele pomysłów na upominki dla Babci i Dziadka. Jednak zamiast ciętych kwiatów, porcji witamin czy kolejnych ciepłych kapci, możemy postawić na bardziej funkcjonalne prezenty. Znajdziecie je w naszej nowej promocji „Nie ma jak u Babci” w niższych cenach niż dotychczas. 

Babcia zawsze mówi, że wszystko ma i niczego nie potrzebuje, ale z pewnością ucieszyłaby się z drobnych sprzętów AGD, takich jak blender czy mikser, które pomogłyby jej w przygotowywaniu pysznych posiłków. Dla dziadka dobrym pomysłem na prezent byłby radioodtwarzacz z tunerem FM i odtwarzaczem na płyty CD, dzięki któremu mógłby słuchać nie tylko stacji radiowych, ale i swoich ulubionych artystów. Jeśli dziadkowie w miarę dobrze radzą sobie z technologią, trafionym prezentem mogą okazać się telefony komórkowe

Wiele osób rezygnuje z zakupu osobnych prezentów na rzecz wspólnego, który sprawi radość zarówno Babci, jak i Dziadkowi. Może to być nowy telewizor z ekranem o lepszej jakości albo kompaktowy ekspres do kawy, o którym zawsze marzyli dziadkowie.  

 

Wszystkim Babciom i Dziadkom składamy najlepsze życzenia!


Komentarze ({{ all_count }})


ZADZWOŃ DO NAS
pon-pt: 9:00-17.00
NAPISZ DO NAS