% Tygodniowe menu kredytowe - codziennie inna oferta! Raty dostępne w ponad 400 sklepach stacjonarnych | Infolinia (17) 865 26 81   |   od pn. do pt. w godz. 09:00 - 17:00

Proponowane kategorie

Proponowani producenci

Proponowane produkty

  • {{ item.price }} {{ response.currency_symbol }}

Proponowane poradniki

Nie znaleziono

Poznaj zmywarkę Whirlpool WFO 3C23 6 X

Zmywarka Whirlpool WFO 3C23 6 X to nowy produkt dostępny w sklepie internetowym Max Elektro. Jest to model wolnostojący, w klasie energetycznej A++, który może pomieścić 14 kompletów naczyń. Zmywarka została wyposażona w wiele innowacyjnych funkcji, m.in.  Multizone, technologię 6-ty Zmysł i opóźnienie startu.

Zmywarka Whirlpool WFO 3C23 6 X to produkt przeznaczony dla wielbicieli wolnostojących sprzętów AGD. Dzięki klasie energetycznej A++,  zużywa nawet o 20% mniej energii niż modele w niższej klasie. Posiada szereg nowoczesnych funkcji, które pozwalają uzyskać doskonałe rezultaty, przy optymalnym zużyciu wody i prądu. Jedną z nich jest funkcja Multizone, która jest idealnym rozwiązaniem w przypadku mycia niewielkiej ilości naczyń, ponieważ pozwala wybrać między zmywaniem w dolnym lub górnym koszu. Produkt ten zużywa jedynie 6 litrów wody w jednym cyklu mycia, co jest najlepszym wynikiem wśród wszystkich modeli zmywarek.

Zmywarka została wyposażona w 10 programów zmywania, w tym m.in. program Eco, codzienny, szybki, nocny/cichy, dezynfekujący, samoczyszczący, intensywny, delikatny oraz technologię 6-ty Zmysł. Program dezynfekujący umożliwia dezynfekcję i mycie naczyń w wysokiej temperaturze, zaś program codzienny przeznaczony jest szczególnie do mycia średnio zabrudzonych naczyń. Praktycznym rozwiązaniem jest również technologia 6-ty Zmysł, która dostosowuje cykl zmywana do stopnia zabrudzenia naczyń. Dzięki temu, naczynia są idealne czyste, a zmywanie pozwala zaoszczędzić wodę, prąd i czas.

Producent wyposażył swój produkt w funkcję opóźnionego startu, która pozwala ustawić program mycia naczyń tak, aby zaczynał się w wybranym przez nas momencie. Dzięki temu zmywarka może rozpocząć swoją pracę w nocy lub nad ranem, gdy obowiązuje najniższa stawka za energię.

Dodatkowo, model ten posiada funkcję ExtraDry, która zapewnia dokładne suszenie naczyń, dzięki wyższej temperaturze podczas ostatniego płukania. Oprócz tego, zmywarka została wyposażona w zabezpieczenie przed zalaniem oraz blokadę rodzicielską, która będzie przydatna szczególnie dla rodzin z małymi dziećmi.

Dzięki zastosowaniu innowacyjnych funkcji i technologii, zmywarka Whirlpool WFO 3C23 6 X jest przyjazna zarówno dla użytkownika, jak i środowiska. 


Komentarze ({{ all_count }})


ZADZWOŃ DO NAS
pon-pt: 9:00-17.00
NAPISZ DO NAS