Proponowane kategorie

Proponowani producenci

Proponowane produkty

  • {{ item.price }} {{ response.currency_symbol }}

Proponowane poradniki

Nie znaleziono

Pierwsza tegoroczna gazetka Max Elektro już dostępna!

Wejdź w Nowy Rok z Max Elektro i wyposaż swoje mieszkanie w najlepsze sprzęty AGD i RTV.  Zapoznaj się z naszą najnowszą gazetką promocyjną, a z pewnością znajdziesz produkty, które spełnią oczekiwania Twoje i całej Twojej rodziny. 

 

Nowy Rok, nowe promocje

W Max Elektro rozpoczynamy Nowy Rok z kolejną porcją promocji. Od 2 stycznia 2020 do 28 stycznia 2020 roku lub do wyczerpania stanów magazynowych obowiązuje najnowsza gazetka konsumencka. Znajdziesz w niej sprzęty z kategorii AGD, RTV i Multimedia pochodzące od renomowanych producentów. Z nami wyposażysz całą kuchnię, zarówno w duże, jak i małe sprzęty AGD. Stworzysz domowe centrum rozrywki z dużym telewizorem i soundbarem, oferującym znakomitą jakość muzyki. Zadbasz o swój wygląd z drobnymi sprzętami do higieny i pielęgnacji ciała, a także zatroszczysz się o swoje zdrowie poprzez zakup oczyszczacza i nawilżacza powietrza.  

 

Noworoczna wyprzedaż w Max Elektro

W naszej gazetce konsumenckiej zawsze znajdziesz produkty w promocyjnych cenach. Jednak, aby dobrze rozpocząć Nowy Rok, postanowiliśmy jeszcze bardziej obniżyć ceny niektórych produktów. Chcesz wiedzieć jakich? Szukaj sprzętów oznaczonych symbolem „%” na czerwonym tle i sprawdź, co możesz kupić jeszcze taniej.

Jeśli w Twoich planach noworocznych jest remont lub wymiana wysłużonych sprzętów AGD i RTV na nowe, teraz jest najlepsza okazja do zrobienia zakupów. Czeka na Ciebie lodówka Samsung RB37J502VB1 dostępna w najniższej cenie na rynku - 1999 zł, a także bębnowa suszarka do ubrań, oczyszczacz powietrza z funkcją nawilżania i wiele innych, fantastycznych produktów. Zajrzyj do gazetki i wybierz sprzęty, które spełnią Twoje potrzeby.

 

Wkrocz w Nowy Rok z nowymi sprzętami AGD i RTV do swojego domu. Złóż zamówienie w sklepie internetowym lub odwiedź nas w jednym z ponad 380 sklepów stacjonarnych, zlokalizowanych w całej Polsce.

ZADZWOŃ DO NAS
pon-pt: 8:00-16.00
NAPISZ DO NAS