Proponowane kategorie

Proponowani producenci

Proponowane produkty

  • {{ item.price }} {{ response.currency_symbol }}

Proponowane poradniki

Nie znaleziono

Nowość w ofercie Max Elektro: pralki Bosch z programem parowym!

Mamy przyjemność poinformować o rozszerzeniu asortymentu w naszym sklepie internetowym Max Elektro! Dla miłośników nowoczesnych technologii i najwyższej jakości sprzętu AGD mamy doskonałą wiadomość. Do oferty dołączyły dwa nowe modele pralek marki Bosch wyposażone w innowacyjny program parowyWAN2415GPL i WAN 2813GPL.

 

Czym jest program parowy?

Marka Bosch w swoich pralkach stosuje program parowy Iron Assist, który zapewnia do 50% mniej zagnieceń i znacznie łatwiejsze prasowanie. Wystarczy zaledwie 20 minut, aby wygładzić zagniecenia ze świeżo wypranych i wysuszonych ubrań. Para wodna skutecznie usunie zagniecenia też z noszonych wcześniej ubrań, np. z koszuli czy T-shirtu. Redukcja zagnieceń to mniej prasowania, a co za tym idzie – większa oszczędność energii i czasu.

 

Nowe pralki Bosch z programem Iron Assist

W ofercie naszego sklepu są już dostępne nowe pralki BoschWAN2415GPL i WAN 2813GPL. Oba modele zostały zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach, dbając o każdy detal. Są to pralki z bębnami VarioDrum o pojemności 8 kg, w najwyższej klasie efektywności energetycznej A, co przekłada się na niskie zużycie energii. Oba modele mają otwór załadunkowy o średnicy 32 cm, co zapewnia komfort podczas wkładania i wyjmowania z bębna dużej ilości prania. Oferują nie tylko program parowy Iron Assist, lecz także wiele innych programów prania oraz nowoczesnych funkcji, które gwarantują wysoką jakość prania.

Oba modele pralek zostały wyposażone w silniki EcoSilence Drive, które pracują wyjątkowo cicho. Napędy bezszczotkowe są również bardziej energooszczędne i cechują się dłuższą żywotnością. Mają także technologię ActiveWater Plus, dzięki której zużywają tylko tyle wody, ile potrzebują do przeprowadzenia efektywnego cyklu prania. Technologia ta automatycznie rozpoznaje ilość ubrań w bębnie, a następnie na tej podstawie dopiera optymalną ilość wody do konkretnego prania. Pozwala to zaoszczędzić nawet do 50% wody. Oprócz tego pralki Bosch oferują funkcję SpeedPerfect, która pozwala skrócić czas prania nawet do 65%, bez pogorszenia efektów. Tę opcję można stosować z większością programów, przy różnych rodzajach tkanin i każdej wielkości załadunku.

 

pralki-bosch-WAN2415GPL-i-WAN2813GPL.jpg [119.87 KB]

 

Zarówno pralka Bosch WAN2415GPL, jak i Bosch WAN 2813GPL mogą pochwalić się szerokim wyborem programów prania: Bawełna, Syntetyki, Sport/Fitness, Delikatne/Jedwab czy Wełna/Pranie ręczne. Pralki mają również program do czyszczenia bębna z funkcją przypomnienia. Oznacza to, że gdy pralka wykona ponad 20 cykli w temperaturze poniżej 40℃, automatycznie przypomni nam o konieczności uruchomienia programu czyszczącego.

 

Pralki Bosch WAN2415GPL i WAN 2813GPL w Max Elektro!

Nowe pralki marki Bosch są już dostępne w naszej ofercie. Zachęcamy do zapoznania się z ich pełną specyfikacją oraz do skorzystania z atrakcyjnej oferty cenowej. Pralki marki Bosch to gwarancja doskonałego prania i dbałości o ubrania wykonane z różnych tkanin.


Komentarze ({{ all_count }})


ZADZWOŃ DO NAS
pon-pt: 8:00-16.00
NAPISZ DO NAS