% Tygodniowe menu kredytowe - codziennie inna oferta! Raty dostępne w ponad 400 sklepach stacjonarnych | Infolinia (17) 865 26 81   |   od pn. do pt. w godz. 08:00 - 16:00

Proponowane kategorie

Proponowani producenci

Proponowane produkty

  • {{ item.price }} {{ response.currency_symbol }}

Proponowane poradniki

Nie znaleziono

Nowość w Max Elektro - pralka Zelmer ZEW10N00PL

Pralka Zelmer ZEW10N00PL dostępna jest tylko w sieci Max Elektro. Jest to produkt w najwyższej klasie energetycznej A+++, o pojemności wsadu 8 kg. Model ten został wyposażony w szereg nowoczesnych funkcji, m.in. funkcję „Start/Pauza”, która umożliwia dołożenie lub wyjęcie ubrań w trakcie cyklu prania. Oprócz tego, mamy możliwość wyboru ekonomicznego lub szybkiego trybu prania.

Nowa pralka posiada również funkcję kontroli ilości piany, dzięki czemu gwarantuje skuteczne płukanie, nawet jeśli użyjesz zbyt dużej ilości płynu do prania. Model ten został także wyposażony w system automatyki wagowej, który automatycznie oceni wagę odzieży załadowanej do pralki. Jest to bardzo przydatna funkcja, dzięki której przy mniejszym załadunku, pranie będzie trwało o wiele krócej. Producent zatroszczył się również o bezpieczeństwo najmłodszych - wyposażył swój nowy produkt w zabezpieczenie przed otwarciem przez dzieci.

To tylko niektóre z wielu innowacyjnych funkcji, w jakie została wyposażona nowa pralka Zelmer ZEW 10N00 PL. Model ten skutecznie usunie wszelkie zabrudzenia, dzięki czemu masz gwarancję, że twoje ubrania zawsze pozostaną czyste. Dodatkowo, producent udziela na ten model 5 lat gwarancji.


Komentarze ({{ all_count }})


ZADZWOŃ DO NAS
pon-pt: 8:00-16.00
NAPISZ DO NAS