% Tygodniowe menu kredytowe - codziennie inna oferta! Raty dostępne w ponad 400 sklepach stacjonarnych | Infolinia (17) 865 26 81   |   od pn. do pt. w godz. 09:00 - 17:00

Proponowane kategorie

Proponowani producenci

Proponowane produkty

  • {{ item.price }} {{ response.currency_symbol }}

Proponowane poradniki

Nie znaleziono

Nowoczesne pralki w promocyjnych cenach!

Pralki należą do niezbędnego wyposażenia każdego domu. Jednak ze względu na ich szeroką ofertę, wybór odpowiedniego modelu nie jest łatwy. Dlatego zachęcamy do zapoznania się z dwoma nowoczesnymi modelami pralek, które znajdziecie w najnowszej gazetce promocyjnej Max Elektro

 

Pralka Samsung WF60F4EFW0W – 1199 zł

Pierwszy z oferowanych przez nas modeli to Samsung WF60F4EFW0W, który dostępny jest w bardzo przystępnej cenie. Posiada wysoką klasę energetyczną A+++ i pojemność znamionową 6 kg, dlatego idealnie nadaje się dla dwóch osób lub rodziny z dzieckiem. Pomimo niskiej ceny, pralka została wyposażona w wiele innowacyjnych technologii, dzięki którym będziesz prać szybciej i bardziej efektywnie. Jedną z nich jest system EcoBubble, który przed rozpoczęciem procesu prania generuje aktywne bąbelki. Wnikają one do tkanin o wiele szybciej niż zwykłe detergenty i szybciej się rozpuszczają, dzięki czemu można prać ubrania z wysoką skutecznością w zimnej wodzie. 

W szerokiej gamie programów prania, znajdziemy m.in.: program Bawełna, Syntetyki, Delikatny czy Codzienny, który przeznaczony jest do prania średnio zabrudzonej odzieży w temperaturze 40°C. Program „szybkie pranie” okazuje się niezwykle przydatny, gdy zależy nam na jak najszybszym odświeżeniu swoich ubrań. Wystarczy wcisnąć jeden przycisk, a uruchomić się cykl trwający zaledwie 15 minut. 

 

Pralka Samsung WW80M644OPW – 2999 zł

Drugi polecany przez nas model, który znalazł się w gazetce promocyjnej Max Elektro to Samsung WW80M644OPW. Jest to bardzo pojemny model, ponieważ w jednym cyklu prania może wyprać nawet 8 kg odzieży - sprawdzi się więc u większych rodzin. Podobnie jak wyżej opisana pralka, ta również posiada technologię EcoBubble, a ponadto nowoczesną technologię QuickDrive™, dzięki której można skrócić czas prania i obniżyć jego koszty. 

Pralka posiada aż 14 programów prania, które są przeznaczone do różnych rodzajów tkanin i typów odzieży. Do tych rzadziej spotykanych można zaliczyć program do prania pościeli, odzieży w ciemnych kolorach, a także do kurtek i płaszczy. Dla naszej wygody, producent wyposażył również ten model w dodatkowe drzwi AddWash, które pozwalają dodać ubrania do bębna w trakcie cyklu prania. Jest to szczególnie przydatne, gdy okaże się, że zapomnieliśmy wrzucić wszystkich ubrań do prania. 

 

Obydwa prezentowane modele pralek to ekonomiczne i w pełni bezpieczne urządzenia, które zadbają o czystość i wysoką jakość ubrań. Przez cały miesiąc będą dostępne w Max Elektro w promocyjnych cenach!

 

Komentarze ({{ all_count }})


ZADZWOŃ DO NAS
pon-pt: 9:00-17.00
NAPISZ DO NAS