% Tygodniowe menu kredytowe - codziennie inna oferta! Raty dostępne w ponad 400 sklepach stacjonarnych | Infolinia (17) 865 26 81   |   od pn. do pt. w godz. 08:00 - 16:00

Proponowane kategorie

Proponowani producenci

Proponowane produkty

  • {{ item.price }} {{ response.currency_symbol }}

Proponowane poradniki

Nie znaleziono

Nowe płyty indukcyjne marki Kernau

Mamy świetne wieści dla wszystkich miłośników nowoczesnego gotowania! W sklepie internetowym Max Elektro właśnie pojawiły się dwa nowe modele płyt indukcyjnych marki Kernau. To doskonała okazja na zakup dla tych, którzy planują odświeżenie swojej kuchni, a także dla wszystkich, którzy chcą wprowadzić do niej technologię gotowania na najwyższym poziomie.

 

Nowość od marki Kernau

W ofercie naszego sklepu są już dostępne dwie nowe płyty indukcyjne od marki Kernau. Są to modele KIH 6443-4B oraz KIH 6444-4B – obie płyty zostały wykonane z czarnego szkła ceramicznego i oferują 4 wydajne pola indukcyjne o łącznej mocy 7200 W.

Płyty indukcyjne Kernau to gwarancja jakości, wydajności i nowoczesnego designu. Dzięki nim przygotowywanie potraw stanie się szybsze, bardziej energooszczędne, a także bezpieczniejsze. To idealna propozycja dla tych, którzy pragną zmodernizować swoją kuchnię i doświadczyć gotowania na wyższym poziomie.

 

Płyta indukcyjna Kernau KIH 6443-4B

Jest to nowoczesna płyta indukcyjna wyposażona w 9 poziomów mocy i funkcję Booster. Oferuje intuicyjne sterowanie typu Slider. Dzięki niemu możemy jednym ruchem ręki zmniejszyć lub zwiększyć moc gotowania. Ta płyta od marki Kernau jest nie tylko wygodna w obsłudze, ale również niezwykle funkcjonalna. Oprócz funkcji Booster, która maksymalnie zwiększa moc pola grzewczego, płyta została wyposażona również w podwójną funkcję Bridge. Dzięki niej można połączyć dwa sąsiadujące ze sobą pola indukcyjne w jedną, dużą strefę grzania. Pozwala to na gotowanie posiłków nawet w dużych i niestandardowych naczyniach.

 

plyta-indukcyjna-kernau-KIH 6443-4B.png [129.41 KB]

Płyta indukcyjna Kernau KIH 6443-4B

 

Płyta indukcyjna Kernau KIH 6444-4B

Druga nowość w ofercie marki Kernau to płyta indukcyjna KIH 6444-4B. Podobnie jak wyżej opisywany model, oferuje 4 pola grzejne z 9 poziomami mocy i funkcją Booster. Różnicą jest jednak to, że ta płyta ma cztery sterowania typu slider – osobne dla każdego pola indukcyjnego. Poza tym oferuje jeszcze więcej nowoczesnych funkcji, m.in. funkcję Bridge, Auto-Power czy funkcję Stop&Go. Praktyczną funkcją jest także Keep Warm, czyli opcja, która utrzymuje temperaturę 70°C, dzięki czemu potrawy się nie przypalają.

 

plyta-indukcyjna-kernau-KIH-6444-4B.png [123.82 KB]

Płyta indukcyjna Kernau KIH 6444-4B

 

Zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego i zapoznania się z pełną specyfikacją nowych modeli. Odkryjcie nową jakość gotowania z płytami indukcyjnymi Kernau!


Komentarze ({{ all_count }})


ZADZWOŃ DO NAS
pon-pt: 8:00-16.00
NAPISZ DO NAS