Proponowane kategorie

Proponowani producenci

Proponowane produkty

  • {{ item.price }} {{ response.currency_symbol }}

Proponowane poradniki

Nie znaleziono

Nowa odsłona gazetki promocyjnej

Od dzisiaj dostępna jest nowa gazetka promocyjna Max Elektro, a w niej mnóstwo nowych produktów w mocno obniżonych cenach. Jeśli więc zastanawiasz się nad wymianą starych sprzętów AGD na nowe albo po prostu chcesz kupić większy telewizor do swojego salonu, lepiej trafić nie mogłeś. Przejrzyj naszą gazetkę – na pewno znajdziesz w niej, to czego akurat potrzebujesz.

 

Nowa odsłona gazetki

Gazetka promocyjna Max Elektro na dobre zmieniła swój wygląd. Modyfikacje zostały wprowadzone w całej szacie graficznej, by opisy stały się czytelniejsze dla naszych Klientów, a cała gazetka bardziej przejrzysta. Dodatkowo, każda marka została oznaczona innym kolorem, co ułatwi przeglądanie szerokiego asortymentu. Mamy nadzieję, że nowa odsłona gazetki przypadnie Wam do gustu i z miłą chęcią będziecie po nią sięgać, aby śledzić nasze najnowsze promocje.

 

Super promocje

W tym miesiącu polecamy zwrócić uwagę na dwie pralki marki Samsung, które dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach. Pierwsza z nich to model WF 60F4EFW0W w klasie energetycznej A+++, o pojemności załadunku 6 kg. Pralka posiada nowoczesną technologię Eco Bubble, która tworzy pianę ze środka piorącego, wody i powietrza. Powstałe bąbelki szybko i głęboko wnikają w tkaninę, dzięki czemu zwiększa się efektywność prania. Przez cały miesiąc pralkę będzie można kupić w cenie 1199 zł.

Drugi model to Samsung WW80M644OPW, dostępny w cenie 2999 zł. Produkt posiada najwyższą klasę energetyczną A+++ i 8 kg pojemności. Dzięki zastosowanej innowacyjnej technologii QuickDrive™, można skrócić czas prania nawet o 50%, a także zmniejszyć zużycie energii elektrycznej do 20%. Pralka posiada również funkcję AddWash, umożliwiającą dodanie ubrań do bębna podczas cyklu prania.

Warto również zainteresować się wolnostojącą zmywarką Bosch SMS 25AI02E, która w jednym cyklu może umyć 12 kompletów naczyń. Posiada ona wysoką klasę energetyczną A++ i 5 programów zmywania, które pomogą dobrać odpowiednie parametry do rodzaju mytych naczyń. Produkt dostępny jest w promocyjnej cenie - 1349 zł.

 

Gazetka promocyjna obowiązuje od 28 marca do 28 kwietnia 2019 roku lub do wyczerpania stanów magazynowych. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z jej pełną ofertą i na zakupy do sieci sklepów Max Elektro

ZADZWOŃ DO NAS
pon-pt: 8:00-16.00
NAPISZ DO NAS