% Tygodniowe menu kredytowe - codziennie inna oferta! Raty dostępne w ponad 400 sklepach stacjonarnych | Infolinia (17) 865 26 81   |   od pn. do pt. w godz. 09:00 - 17:00

Proponowane kategorie

Proponowani producenci

Proponowane produkty

  • {{ item.price }} {{ response.currency_symbol }}

Proponowane poradniki

Nie znaleziono

Max Elektro zdobywa II miejsce w Rankingu Zaufanych Sklepów 2020!

Niezwykle miło nam poinformować, że sklep internetowy Max Elektro zdobył II miejsce w kategorii AGD i RTV w Rankingu Zaufanych Sklepów 2020, który organizowany jest przez serwis Ceneo.pl od 2010 roku.

 

Ranking Zaufanych Sklepów 2020

Ranking Zaufanych Sklepów tworzony co roku przez serwis Ceneo.pl to jedno z najważniejszych wyróżnień w branży e-commerce. Zestawienie tworzone jest na podstawie opinii klientów, a także ankiet, które wypełniają osoby, składające zamówienia online w sklepach objętych programem „Zaufane Opinie”. Jest to jeden z najpopularniejszych systemów rekomendacji sklepów internetowych w kraju, ponieważ znajdują się w nim tylko opinie Klientów, którzy dokonali faktycznego zakupu w sklepie internetowym. To właśnie dzięki opiniom innych użytkowników, kupujący mogą zyskać dodatkowe informacje o danym sklepie internetowym i upewnić się, że zakupy w nim są bezpieczne. Użytkownicy oceniają bowiem sklepy kompleksowo – od momentu złożenia zamówienia, aż po jego otrzymanie.

 

Max Elektro - Zaufany sklep 2020

W tegorocznym rankingu Max Elektro zdobyło 2 miejsce w kategorii AGD i RTV. Bardzo cieszymy się z otrzymanego wyróżnienia, ponieważ zdobyliśmy je dzięki Wam – naszym Klientom. To właśnie dzięki Waszym opiniom wiemy, co funkcjonuje dobrze w naszym sklepie, a nad czym jeszcze musimy popracować. Cały czas dokładamy wszelkich starań, aby zakupy w Max Elektro były przyjemnością, a paczki zawsze docierały do Was na czas. Nie zamierzamy jednak spocząć na laurach — przyznana nam nagroda jeszcze bardziej motywuje nas do działania i podnoszenia jakości oferowanych przez nas produktów i usług.

 
Ranking Zaufanych Sklepów 2020 nagroda Max Elektro
 
 

W tym roku nagrody zostały przyznane w 15 kategoriach. Lista sklepów, które zwyciężyły w rankingu Ceneo.pl oraz szczegółowy raport znajduje się tutaj.

 

Zakupy w czasie pandemii

Podczas tworzenia Rankingu Zaufanych Sklepów 2020, serwis Ceneo.pl przeprowadził również badanie dotyczące preferencji zakupowych w czasie pandemii. Jak wynika z ankiet, aż 95% użytkowników przynajmniej jeden raz podczas pandemii dokonało zakupu w sklepie internetowym. Najlepiej sprzedawał się sprzęt RTV (26%), produkty z kategorii uroda (25%) oraz z kategorii zdrowie (21%). Warto wspomnieć, że ponad połowa kupujących za swoje zakupy zapłaciła kodem BLIK, a najchętniej wybieraną formą dostawy były Paczkomaty.

 
Ranking Zaufanych Sklepów Ceneo 2020 Ranking Zaufanych Sklepów Ceneo 2020

 

Ranking Zaufanych Sklepów Ceneo 2020 Ranking Zaufanych Sklepów Ceneo 2020

Źródło: www.ceneo.pl

 

Dzięki wieloletniej współpracy z serwisem Ceneo.pl znacznie wzrosła rozpoznawalność i wiarygodność marki Max Elektro. Klienci coraz chętniej dokonują zakupów w naszych sklepach stacjonarnych w całej Polsce, doceniając fachową pomoc w doborze urządzeń i miłą obsługę.

Dziękujemy Wam za zaufanie, jakim codziennie obdarzacie, nie tylko sklep internetowy Max Elektro, ale również całą naszą sieć! Będzie nam miło, jeśli ocenicie Max Elektro w serwisie Ceneo.pl

 

Komentarze ({{ all_count }})


ZADZWOŃ DO NAS
pon-pt: 9:00-17.00
NAPISZ DO NAS