Proponowane kategorie

Proponowani producenci

Proponowane produkty

  • {{ item.price }} {{ response.currency_symbol }}

Proponowane poradniki

Nie znaleziono

Max Elektro wspiera Ultra Ducha Puszczy, czyli najpiękniejszy ultramaraton rowerowy w Polsce

Już w czerwcu odbędzie się Ultra Duch Puszczy – maraton kolarski, którego trasa biegnie przez czarujące zakątki Podlasia. Jednym z tegorocznych partnerów wydarzenia jest marka Max Elektro.

 

Promujemy ducha zdrowej rywalizacji

Sportowa rywalizacja, urokliwe wioski i malownicze widoki – Ultra Duch Puszczy to nie lada gratka dla wszystkich miłośników rowerowych zmagań, doceniających piękno polskiej przyrody. Uczestnicy maratonu przemierzą cztery puszcze: Białowieski, Narwiański i Biebrzański Park Narodowy oraz Knyszyński Park Krajobrazowy. Tegoroczna edycja ultramaratonu będzie trwać od 10 do 13 czerwca, a jednym z jej partnerów została marka Max Elektro.

Chętnie promujemy zdrowy styl życia i aktywność fizyczną. Wcześniej niejednokrotnie wspieraliśmy już lokalne i ogólnopolskie wydarzenia sportowe, dlatego z przyjemnością zapraszamy wszystkich do udziału w maratonie kolarskim Ultra Duch Puszczy.

 

Ultra Duch Puszczy – nowa jakość w kategorii ultramaratonów

Uczestnicy ultramaratonu ścigać będą się na dwóch dystansach: krótszym – 220 km i dłuższym – 500/550 km, w dwóch wariantach: gravelowym i szosowym, w ramach którego przewidziano także 2-kilometrowy odcinek specjalny. Jak podkreślają organizatorzy, trasy zostały specjalnie zaplanowane tak, by kolarzom dostarczyć nie tylko niezapomnianych wrażeń sportowych, lecz także zapierających dech w piersiach widoków.

Trasy Ducha Puszczy:

  • Podlaska Szosa 220 – to łatwa trasa, która wiedzie przed lokalne drogi asfaltowe, na których ruch samochodowy jest naprawdę niewielki. Uczestnicy mają pokonać 220 km w ciągu 40 godzin. Trasa rozpoczyna się w samym sercu Białowieży.
  • Podlaska szosa 500 – to łatwa trasa, ale dla osób z doświadczeniem z trasami powyżej 300-400 km. Cała trasa przebiega asfaltowymi, lokalnymi drogami o bardzo dobrej jakości. Uczestnicy maratonu mają aż 60 godzin na przejechanie 500 km tej malowniczej trasy.
  • Podlaski Gravel 220 – na tę trasę składa się ok. 140 km dróg szutrowych (nieutwardzanych) oraz ok. 89 km asfaltu. To świetna trasa dla osób, które dopiero zaczynają podlaską przygodę z ultramaratonem. Trasa wiedzie przez dzikie puszcze, gęste lasy, najpiękniejsze cerkwie oraz rezerwaty przyrody.
  • Podlaski Gravel 550 – to kolejna trasa, która wymaga doświadczenia z trasami powyżej 300-400 km. Można ją przejechać rowerem MTB, gravelem, przełajem lub innym rowerem. Trasa rozpoczyna się w Białowieży i prowadzi przez najpiękniejsze zakątki Podlasia.

Jesteście gotowi na spotkanie z łosiem i żubrem? Jeśli tak, zapraszamy do Podlasia na maraton rowerowy Ultra Duch Puszczy!

ZADZWOŃ DO NAS
pon-pt: 8:00-16.00
NAPISZ DO NAS