Proponowane kategorie

Proponowani producenci

Proponowane produkty

  • {{ item.price }} {{ response.currency_symbol }}

Proponowane poradniki

Nie znaleziono

Max Elektro sponsoruje II Bieg z przeszkodami Szturm Śląski!

Już 2 sierpnia 2020 roku wystartuje druga edycja biegu z przeszkodami Szturm Śląski. Na uczestników czekają, m.in. biegi po schodach, wspinanie po linach, płotki czy kontenery z wodą. Na najszybszych biegaczy czekają atrakcyjne nagrody, w tym blender smoothie Gorenje BSM600CLW, ufundowany przez Max Elektro.

 

II Bieg z przeszkodami Szturm Śląski – co czeka uczestników?

W tym roku odbędzie się druga edycja biegu z przeszkodami Szturm Śląski. Tak jak w zeszłym roku, impreza będzie mieć miejsce w „Kotle Czarownic”, czyli na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Na uczestników biegu czeka specjalnie przygotowana trasa z przeszkodami, której dystans wynosi ponad 6 km. Organizatorzy wykorzystali infrastrukturę obiektu, dlatego na biegaczy czeka nie tylko ponad 20 przeszkód, ale również ponad 2000 schodów do pokonania. Uczestnicy zawodów będą musieli m.in. wspinać się po linie, przejść przez ścianki wspinaczkowe czy kontener z wodą. To będzie doskonała okazja, aby sprawdzić swoje możliwości sportowe i wziąć udział w świetnej zabawie. Biegi przełajowe będą odbywać się w grupach po 50 osób w 15-minutowych odstępach czasowych. Warunkiem ukończenia zawodów jest dotarcie na metę. Organizatorzy przygotowali również specjalny bieg dla dzieci.

 
                                                                                                             
 

W II biegu z przeszkodami Szturm Śląski mogą wziąć udział osoby, które ukończyły 18. rok życia, a także osoby, który w dni zawodów będą miały ukończone 16 lat. Warunkiem jest jednak zgoda pozwalająca na start w imprezie podpisana przez prawnych opiekunów. Każdy uczestnik zawodów musi ponadto dokonać zgłoszenia i uiścić opłatę startową.

 

II Bieg z przeszkodami Szturm Śląski – nagrody dla najlepszych biegaczy

Każdy uczestnik, który ukończy bieg i dotrze do mety w wyznaczonym czasie otrzyma medal. Pozostałe nagrody otrzymają trzej najlepsi zawodnicy w swoich kategoriach: OPEN kobiet, Open mężczyzn, Master kobiet, Master mężczyzn oraz trzy najlepsze drużyny. Fundatorem jednej z nagród jest marka Max Elektro, która sprezentuje zwycięzcy blender do robienia smoothies i koktajli - Gorenje BSM600CLW.

 
blender-gorenje-bsm600clw.webp
 
 
  • Blender do smoothie z silnikiem o omocy 250 W

  • Bidon o pojemności 0,6 l

  • 4-skrzydłowe, wydajne ostrza 

  • Cicha praca (SilentPower)

  • Antypoślizgowe nóżki

  • Zabezpieczenie przed przypadkowym uruchomieniem

 

szturm-fb-1.webp

 

Jak wyglądała I edycja biegu z przeszkodami Szturm Śląski?

I Bieg z przeszkodami Szturm Śląski odbył się w ubiegłym roku, w głównym biegu wzięło udział 229 osób. Uczestnicy rywalizowali na dystansie 5 km, a do pokonania mieli ponad 20 przeszkód. Musieli zmierzyć się z czołganiem przez tunel, przechodzeniem pomiędzy drutami kolczastymi, przejściem przez równoważnie czy polewaniem strumieniem wody. Najlepszym biegaczom pokonanie trasy zajęło niespełna 30 minut! 

ZADZWOŃ DO NAS
pon-pt: 8:00-16.00
NAPISZ DO NAS