Proponowane kategorie

Proponowani producenci

Proponowane produkty

  • {{ item.price }} {{ response.currency_symbol }}

Proponowane poradniki

Nie znaleziono

Max Elektro rusza w Polskę ze Świątecznym Konwojem Radia ZET!

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami, dlatego Świąteczny Konwój Radia ZET 2019 wyruszył w trasę, by odwiedzić wiele miasteczek w całej Polsce. W tym roku do konwoju dołączyło Max Elektro, które na swoim stoisku pomoże Wam przygotować bożonarodzeniowe pierniki z pomocą nowoczesnego sprzętu od marki Bosch. 

 

Świąteczny Konwój 2019 ruszył w Polskę

Radio ZET razem z Max Elektro rozpoczęło swoją świąteczną trasę 30 listopada. Pierwszym przystankiem był Wrocław, gdzie w samym sercu miasta czekały na Was fantastyczne atrakcje i smakowite przysmaki. Organizatorzy przygotowali oprawę świetlną i muzyczną, liczne konkursy i upominki, a także specjalnie dla Was – koncert zespołu Enej. Natomiast w strefie Max Elektro mogliście udekorować świąteczne pierniczki przy użyciu sprzętów marki Bosch.

Świąteczny konwój odwiedzi jeszcze trzy miasta. Do Opola zawita w dniach 7-8 grudnia, Toruń odwiedzi 14-15 grudnia, a na zakończenie trasy konwój uda się do Ustronia (21-22 grudnia). Relacje ze świątecznych miasteczek pojawią się również na antenie Radia ZET w każdą niedzielę.

 

Konkurs na antenie Radia ZET

To jednak nie wszystko, ponieważ w każdą sobotę w Radiu ZET począwszy od 30 listopada aż do 21 grudnia, będziecie mogli wziąć udział w konkursie. Na zwycięzców czekają fantastyczne nagrody ufundowane przez Max Elektro - 500 zł na świąteczne zakupy oraz robot kuchenny Bosch MUM 54251, który z pewnością przyda się podczas przyrządzania świątecznych potraw i wypieków. W finale 21 grudnia stawka będzie jeszcze większa, ponieważ dodatkową nagrodą jest nowoczesny piekarnik Bosch HBA 334YS0. Słuchacz, który jako pierwszy dodzwoni się na antenę Radia ZET i poprawnie wykona zadanie konkursowe, wygrywa! 

Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia świątecznych miasteczek oraz do wzięcia udziału w konkursie na antenie Radia ZET

ZADZWOŃ DO NAS
pon-pt: 8:00-16.00
NAPISZ DO NAS