% Tygodniowe menu kredytowe - codziennie inna oferta! Raty dostępne w ponad 400 sklepach stacjonarnych | Infolinia (17) 865 26 81   |   od pn. do pt. w godz. 09:00 - 17:00

Proponowane kategorie

Proponowani producenci

Proponowane produkty

  • {{ item.price }} {{ response.currency_symbol }}

Proponowane poradniki

Nie znaleziono

Max Elektro rusza w Polskę z Radiem ZET!

Rok szkolny zakończony, wakacje rozpoczęte, a wraz z nimi flagowa akcja „Aktywne Lato z Radiem ZET”. W tym roku do akcji dołączyło również Max Elektro. Razem wyruszymy w Polskę, by spędzić aktywnie czas ze słuchaczami i obdarować ich wspaniałymi nagrodami.

 

Odwiedź plenerowe miasteczko Radia ZET

Przez całe wakacje Radio ZET odwiedzi 11 miejscowości w całej Polsce. Pierwszy namiot plenerowego miasteczka już rozłożono – 23 czerwca w kompleksie termalno-basenowym w Uniejowie. Następny przystanek to Iława, a później Ciechocinek, Krosno, Węgorzewo, Zwierzyniec, Szczyrk, Giżycko i Kołobrzeg. Akcja Radia ZET zakończy się w Przemyślu 25 sierpnia. 

 

W programie każdego eventu zaplanowano gry i zabawy dla dzieci, konkursy z nagrodami, a także spotkania z prezenterami Radia ZET. Poza tym, Max Elektro wraz z marką Bosch będą zachęcać uczestników do przyrządzania zdrowych koktajli i pożywnych przekąsek przez całe lato. Do zdobycia będą również blendery Bosch. Relacje z wydarzeń można usłyszeć w każdą niedzielę na antenie radia oraz śledzić na Facebooku i Instagramie Radia ZET. 

 

Wygraj lodówkę albo blender

To jednak nie wszystko! Przez cały czas trwania akcji „Aktywne Lato z Radiem ZET” słuchacze będą mogli wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania będą nowoczesne lodówki i blendery marki Bosch, ufundowane przez Max Elektro. Co trzeba zrobić, by wziąć udział w konkursie? Wystarczy uważnie słuchać Radia ZET w każdą niedzielę od 9:00 do 15:00, by zbierać hasła i zagadki podane przez prowadzącego. Osoba, która skompletuje wszystkie zagadki i je rozwiąże, a następnie jako pierwsza dodzwoni się na antenę – wygrywa!

Powodzenia!


Komentarze ({{ all_count }})


ZADZWOŃ DO NAS
pon-pt: 9:00-17.00
NAPISZ DO NAS