Proponowane kategorie

Proponowani producenci

Proponowane produkty

 • {{ item.price }} {{ response.currency_symbol }}

Proponowane poradniki

Nie znaleziono

Max Elektro dołącza do akcji „Weekend dla Planety z Radiem ZET”


Zużywanie wody, wycinanie lasów, niszczenie siedlisk zwierząt czy zanieczyszczanie hydrosfery - wszystkie te działania mają negatywny wpływ na środowisko naturalne. Przyczyniają się bowiem do zmian klimatycznych i sprawiają, że surowce niezbędne do życia zaczynają się kurczyć. Teraz razem możemy zrobić coś dobrego dla naszej planety. Wystarczy, że tak jak Max Elektro, dołączycie do akcji „Weekend dla Planety z Radiem ZET”, podczas której dowiecie się, jak w prosty sposób zadbać o naszą planetę. Organizatorzy przygotowali też specjalne konkursy z eko-nagrodami.

 

Kiedy odbędzie się „Weekend dla Planety z Radiem ZET”?

Astronomiczna wiosna rozpocznie się 20 marca, a kalendarzowa dzień później. Właśnie dlatego w najbliższy weekend wystartuje akcja „Weekend dla Planety z Radiem ZET”, która potrwa włącznie do 21 marca 2021 roku. Przez te trzy dni na antenie Radia ZET odbędą się audycje, z których dowiecie się, dlaczego tak ważne jest dbanie o środowisko naturalne. 

 
weekend-dla-planety-z-radiem-zet-i-max-elektro.webp [79.37 KB]
 

„Weekend dla Planety z Radiem ZET” – zaplanowane audycje

 • 19 marca (piątek) będziemy obchodzić Dzień Wiosny, dlatego na antenie Radia ZET będziecie mogli posłuchać, jak wypatrywać wiosny w układzie gwiazd, a także, z czym się wiąże początek wiosny w astronomii.

 • 20 marca (sobota) będziemy świętować Dzień Lasu. Z audycji dowiecie się, dlaczego lasy są tak ważne dla ludzi i całej przyrody. Eksperci podpowiedzą również, jak należy zachowywać się w lesie i co zrobić, aby poprawić produkcję tlenu w swoim ogródku.

 • 21 marca (niedziela) odbędzie się Dzień Wody. W związku z tym na antenie pojawią się audycje, z których dowiecie się, jak dbać o nawodnienie organizmu, ile wody pić dziennie i czy woda płynąca z naszych kranów nadaje się do spożycia. Ponadto eksperci podpowiedzą, jak przygotować się do wypoczynku nad wodą, z czego korzystać i na co najbardziej zwracać uwagę. 

 

Max Elektro promuje ekologiczne sprzęty AGD

Max Elektro, jako partner akcji, opowie o nowych etykietach energetycznych dla takich urządzeń jak: lodówkipralki czy zmywarki. Podpowiemy również, jak wybierać urządzenia AGD do domu, aby ograniczyć zużycie energii elektrycznej. 

Wśród polecanych, energooszczędnych urządzeń znajdują się pralka Kernau KFWM 7523 I oraz zmywarka Siemens SN 61HX08VE

 
radio_zet_max_elektro_weekend_dla_planety_pralka.webp [80.16 KB]

 

 • Pralka ładowana od frontu

 • Pojemność: 7 kg

 • Klasa efektywności energetycznej: C

 • Zużycie energii na 100 cykli prania (kWh): 59

 • Ważone zużycie wody na cykl prania (litr): 45

 • Technologie: system Anti Alergic, system Eco Logic, silnik indukcyjny, wymienne łożyska

radio_zet_max_elektro_weekend_dla_planety_zmywarka.webp [152.66 KB]
 • Zmywarka do zabudowy

 • Pojemność: 13 kompletów

 • Klasa efektywności energetycznej: E

 • Roczne zużycie energii (kWh/rok): 262

 • Technologie: Home Connect, VarioSpeed ​​Plus, Asystent Dozowania, silnik iQdrive

 

Konkursy z eko-nagrodami

W trakcie akcji „Weekend dla Planety z Radiem ZET” obędą się nie tylko interesujące audycje, ale również konkursy z eko-nagrodami. W sobotę i niedzielę w programie „Mniej Więcej”, który rozpocznie się o godzinie 7:00, słuchacze będą mogli wziąć udział w quizie. Pytania będą dotyczyły ekologii, nowych etykiet energetycznych i oszczędzaniu dzięki sprzętom AGD. Do wygrania są zestawy eko-upominków od marki Bosch oraz czajnik elektryczny Kernau KSK 171 BK i zestaw gadżetów od marki Kernau

 

Ubiegłoroczna edycja

W zeszłym roku akcja „Weekend dla Planety z Radiem ZET” odbyła się 19 września w Wałbrzychu. Organizatorzy przygotowali dla uczestników Piknik Ekologiczny SPRZĄTANIE ŚWIATA. Nie zabrakło stoisk miejskich instytucji, warsztatów recyklingowych oraz dotyczących stylu życia „zero waste”, a także pokazów, gier, zabaw i loterii. 

 
ZADZWOŃ DO NAS
pon-pt: 8:00-16.00
NAPISZ DO NAS