Proponowane kategorie

Proponowani producenci

Proponowane produkty

  • {{ item.price }} {{ response.currency_symbol }}

Proponowane poradniki

Nie znaleziono

MARKA KERNAU - LAUR KONSUMENTA

Szanowni Państwo!

Z dumą i radością informujemy, iż w trzynastej edycji ogólnopolskiego plebiscytu popularności „LAUR KLIENTA/KONSUMENTA” marka Kernau została uznana Odkryciem Roku 2017. KERNAU jest jedyną marką z kategorii sprzętu AGD i RTV, która w tym roku otrzymała ten laur.

Kategoria Odkrycie Roku przyznawana jest produktom lub usługom szczególnie innowacyjnym, które charakteryzują się wysoką jakością oraz zdobywają serca klientów. Godło "Odkrycie Roku 2017" jest odzwierciedleniem tendencji występujących na rynku.

"Laur Konsumenta" to największy program konsumencki w Polsce mający 13-letnią tradycję. Wyniki ogólnopolskich sondaży, przynoszą producentom odpowiedź na jedno z podstawowych pytań: które produkty/usługi obecnie są liderami popularności w swojej grupie.

Wyróżnienia przyznawane przez organizatora konkursu - są tak naprawdę nagrodą polskiego konsumenta. Ponieważ wyboru najwyżej cenionych produktów dokonują sami klienci. Laur Konsumenta jest potwierdzeniem dobrej opinii Polaków o produkcie lub usłudze, formą jego zbiorowej rekomendacji.

 

ZADZWOŃ DO NAS
pon-pt: 8:00-16.00
NAPISZ DO NAS