% Tygodniowe menu kredytowe - codziennie inna oferta! Raty dostępne w ponad 400 sklepach stacjonarnych | Infolinia (17) 865 26 81   |   od pn. do pt. w godz. 09:00 - 17:00

Proponowane kategorie

Proponowani producenci

Proponowane produkty

  • {{ item.price }} {{ response.currency_symbol }}

Proponowane poradniki

Nie znaleziono

Kuchnia Amica 57GEH2.33HZpTa(W) – nowy hit w Max Elektro!

Nasza wrześniowa gazetka promocyjna pełna jest atrakcyjnych produktów – zarówno pod względem wizualnym, funkcjonalnym, jak i cenowym. Znajdziesz w niej m.in. kuchnię gazowo-elektryczną Amica 57GEH2.33HZpTa(W), która dostępna jest w wyjątkowo niskiej cenie – 849 zł. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą gotować posiłki na gazie, a piec potrawy w piekarniku elektrycznym.

 

Płyta gazowa

Podobno potrawy przygotowywane na gazie są najzdrowsze i najsmaczniejsze. Jeśli i Ty należysz do osób, które mają taką opinię, kuchnia Amica 57GEH2.33HZpTa(W) spełni Twoje oczekiwania. Wyposażono ją w cztery wydajne palniki gazowe – jeden palnik pomocniczy o średnicy 4 cm, dwa średnie o średnicy 6,5 cm i największy o średnicy 9 cm. Płyta jest sterowana mechanicznie za pomocą wygodnych pokręteł umieszczonych na froncie urządzenia. Dodatkowo, posiada podwójny ruszt emaliowany i elektryczną zapalarkę gazu, co jest zarówno wygodnym, jak i bezpiecznym rozwiązaniem.

 

Piekarnik elektryczny

Piekarniki elektryczne są o wiele bardziej zaawansowane niż modele gazowe. Nie dość, że posiadają więcej funkcji i programów pieczenia, to są również wygodniejsze podczas użytkowania. Kuchnia Amica 57GEH2.33HZpTa(W) została wyposażona właśnie w piekarnik elektryczny, który posiada osiem różnych funkcji grzania, m.in. ogrzewanie górne i dolne, rozmrażanie czy termoobieg. Dzięki temu doskonale nadaje się do pieczenia różnych rodzajów potraw – zarówno pieczeni, ciasta, jak i chleba. Dzięki dużej pojemności piekarnika - 65 l, bez najmniejszych problemów przygotujemy potrawę nawet dla kilkunastu osób.

 

Dodatkowe udogodnienia

Cechą charakterystyczną nowoczesnych sprzętów AGD jest mnogość funkcji i technologii, które znacznie ułatwiają nam pracę w kuchni. Kuchnia marki Amica została wyposażona w bardzo użyteczną funkcję, jaką jest szybki nagrzew. Po jej włączeniu, piekarnik wykorzysta wszystkie źródła ciepła, aby nagrzać się do pożądanej temperatury w jak najkrótszym czasie. Dzięki temu, nie nie będziemy musieli włączać piekarnika na długo przed włożeniem do niego potrawy. W ten sposób oszczędzimy nie tylko czas, ale i energię elektryczną.

 


Komentarze ({{ all_count }})


ZADZWOŃ DO NAS
pon-pt: 9:00-17.00
NAPISZ DO NAS