Proponowane kategorie

Proponowani producenci

Proponowane produkty

  • {{ item.price }} {{ response.currency_symbol }}

Proponowane poradniki

Nie znaleziono

Jaki prezent świąteczny dla Niej?

Wszystkie kobiety dbają o swoją urodę i chciałyby wyglądać jak najlepiej. Dlatego każda z nich z  pewnością doceni prezent świąteczny w postaci kosmetyków lub sprzętów do pielęgnacji ciała i włosów.

 

Suszarka do włosów

Suszarka jest urządzeniem, które powinna mieć w swojej łazience każda kobieta. Ceny suszarek zaczynają się już nawet od 40 zł. Należy jednak pamiętać, że im droższe urządzenie, tym posiada więcej funkcji i parametrów. Może warto kupić suszarkę z zimnym nadmuchem, dyfuzorem lub jonizacją? Takie funkcje z pewnością przypadną do gustu obdarowanej osobie.

Sprawdź nasze SUSZARKI DO WŁOSÓW!

 

Lokówka

Loki można osiągnąć na kilka sposobów - założyć wałki lub papiloty albo po prostu zakręcić za pomocą lokówki. W sklepach dostępny jest cały szereg lokówek, które różnią się między sobą regulacją temperatury, wytwarzaniem pary i innymi parametrami. Ostatnio bardzo popularne stały się lokówki automatyczne, które same skręcają włosy tworząc piękne loki.

Sprawdź nasze LOKÓWKI DO WŁOSÓW!

 

Prostownica

Wśród urządzeń do pielęgnacji włosów nie może oczywiście zabraknąć prostownicy, która dla wielu kobiet jest sprzętem numer jeden. Warto wybrać model, który z łatwością wyprostuje włosy, a przy tym nie narazi ich na uszkodzenie. Wielu producentów wyposaża swoje produkty w funkcję jonizacji, dzięki której włosy są gładsze i bardziej podatne na modelowanie.

Sprawdź nasze PROSTOWNICE DO WŁOSÓW!

 

Depilator

Depilacja nie należy do najprzyjemniejszych czynności, dlatego dobrym prezentem dla kobiety może okazać się depilator, który znacznie usprawni ten zabieg. Kupując depilator powinniśmy zwrócić uwagę na jego główkę, regulację prędkości i rodzaj zasilania. Warto również wybrać urządzenie lekkie i poręczne, które będzie dobrze leżało w dłoni.

Sprawdź nasze DEPILATORY!

 

Masażer do stóp

Relaks obolałym stopom zapewni masażer, który z pewnością sprawdzi się jako prezent świąteczny dla kobiety. Tego typu urządzenia są zazwyczaj wyposażone w nakładki masujące, szczotki i pumeks. Dodatkowo, niektóre posiadają funkcję eliminacji bakterii i toksyn.

Sprawdź nasze MASAŻERY!

ZADZWOŃ DO NAS
pon-pt: 8:00-16.00
NAPISZ DO NAS