% Tygodniowe menu kredytowe - codziennie inna oferta! Raty dostępne w ponad 400 sklepach stacjonarnych | Infolinia (17) 865 26 81   |   od pn. do pt. w godz. 09:00 - 17:00

Proponowane kategorie

Proponowani producenci

Proponowane produkty

  • {{ item.price }} {{ response.currency_symbol }}

Proponowane poradniki

Nie znaleziono

5 pomysłów na prezent świąteczny dla mężczyzny

Do Świąt pozostało już tylko kilkanaście dni – nadeszła więc idealna pora na poszukiwanie prezentów dla swoich bliskich. Jeśli jeszcze nie wiesz, co kupić swojemu mężowi, ojcu lub bratu na prezent świąteczny, sprawdź nasze propozycje.

 

Golarki i trymery

Przybory do higieny i pielęgnacji ciała są dobrym prezentem, zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Panowie z pewnością docenią upominek w postaci dobrej golarki, która ułatwi proces golenia, nie drażniąc przy tym skóry. Oprócz maszynki do golenia, możemy kupić trymer, który sprawdzi się przy systematycznej pielęgnacji brody i wąsów.

 

Nawigacje i wideorejestratory

Większość mężczyzn interesuje się motoryzacją, dlatego trafionym prezentem mogą okazać się akcesoria lub gadżety do samochodu, np. nawigacje i wideorejestratory jazdy. Nawigacja na pewno przyda się mężczyznom, którzy często podróżują lub po prostu spędzają dużo czasu za kierownicą. Z kolei wideorejestratory powoli stają się nieodzownym elementem wyposażenia samochodu, dlatego będą idealne dla każdego kierowcy.

 

Tablety

Tablety są bardzo popularne na rynku, korzystają z nich dzieci, młodzież, dorośli, a nawet osoby starsze. Są to multimedialne urządzenia, wykorzystywane głównie w celach rozrywkowych – do grania w gry lub przeglądania Internetu. Jednak tablety doskonale sprawdzą się również w zadaniach biurowych lub jako nawigacja GPS w samochodzie. Tablet będzie więc idealnym upominkiem świątecznym dla mężczyzny.

 

Konsole do gier

Dobrym pomysłem na świąteczny prezent może okazać się konsola do gier – w końcu grać lubią zarówno dzieci, jak i dorośli. Na rynku znajdziemy szeroką ofertę konsoli, które różnią się między sobą parametrami oraz akcesoriami dołączonymi do zestawu, np. padami, kamerkami, kontrolerami ruchu. Im więcej dodatków – tym bardziej atrakcyjny prezent. Pamiętajmy również o zakupie kilku gier, aby obdarowany mógł od razu cieszyć się z otrzymanego prezentu.

 

Laptopy

Jeśli jesteśmy w stanie wydać większą sumę pieniędzy na prezent świąteczny, dobrym pomysłem może okazać się zakup laptopa. Przed wybraniem odpowiedniego sprzętu warto zrobić rozeznanie, w jakim celu laptop będzie używany – do grana w gry czy może tworzenia grafik. Dzięki temu wybierzemy urządzenie z odpowiednimi funkcjami i parametrami. Oferta laptopów jest bardzo szeroka, więc tak naprawdę ogranicza nas jedynie kwota, jaką chcemy na niego przeznaczyć.

 


Komentarze ({{ all_count }})


ZADZWOŃ DO NAS
pon-pt: 9:00-17.00
NAPISZ DO NAS