Proponowane kategorie

Proponowani producenci

Proponowane produkty

  • {{ item.price }} {{ response.currency_symbol }}

Proponowane poradniki

Nie znaleziono

Sieć sprzedaży


Max Elektro to sieć sklepów AGD i RTV w całej Polsce. Tworzymy grupę zakupową, zrzeszając rodzinne sklepy i łącząc je pod jednym szyldem. Znajdziesz u nas szeroki asortyment, ciekawe promocje i usługi dodatkowe - sprawdź na mapie lokalizacje sklepów - z pewnością jesteśmy też w Twoim mieście!

MaxElektro Mariola Ropelewska - Wyszogród

Rębowska 50/52

09-450 Wyszogród

Szczegóły sklepu

Powrót

Zaznacz wybrany punkt na mapie, żeby zobaczyć więcej informacji.

 

Czy wiesz, że w wybranych sklepach Max Elektro możesz wymienić cylinder do saturatorów SodaStream?

Przyjdź do sklepu z pustym cylindrem. Sięgnij po taki sam, ale pełny nabój z gazem.

Znajdziesz go na półce z produktami SodaStream. Przy kasie podaj sprzedawcy oba cylindry SodaStream, a pełny otrzymasz za jedyne 49,99 zł*.

 

Czy wiesz, że sklepy stacjonarne Max Elektro oferują dodatkowe usługi transportu dużych gabarytów?

Usługa dostawy z wniesieniem jest dodatkowo płatna i obejmuje jeden zakupiony sprzęt AGD lub RTV. Koszt wniesienia jest uzależniony od rodzaju zakupionego towaru (jego ciężaru oraz wysokości). Wszystkie paczki dostarczane są od poniedziałku do piątku od 9:00 do godzin wieczornych.

Usługa wniesienia wykonywana jest przez zespół doświadczonych techników. Pakiet obejmuje wniesienie zakupionego produktu do domu lub na piętro budynku mieszkalnego – zarówno windą, jak i schodami.

Możesz stać z „założonymi rękami” a my się zajmiemy ciężką pracą. Sprawdź, gdzie jest najbliższy sklep w Twojej okolicy.

 

Czy wiesz, że sklepy stacjonarne Max Elektro oferują dodatkowe usługi montażu i instalacji?

Skorzystaj z usług montażu oraz instalacji zakupionych sprzętów i nie trać czasu na skomplikowane instrukcje i próby samodzielnego montażu. Nasza ekipa ekspertów zadba o to, aby Twój nowy sprzęt był zainstalowany szybko i dokładnie, a Ty żebyś mógł/mogła cieszyć się z jego użytkowania od razu. O szczegóły usług dodatkowych zapytaj sprzedawcę w sklepie stacjonarnym lub wybierz usługę odpowiednią dla siebie w formularzu zamówienia.

Raz, dwa, trzy – bezproblemowym montażem i instalacją cieszysz się Ty!

 

Czy wiesz, że kupując w sklepach stacjonarnych Max Elektro możesz skorzystać bezpłatnie z opcji odbioru zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego?

Dostarczając zamówienie odbierzemy od Ciebie nieodpłatnie zużyty sprzęt, o ile jest on tego samego rodzaju i pełnił te same funkcje, co sprzęt dostarczony.

Jeśli chcesz skorzystać z opcji nieodpłatnego zwrotu zużytego sprzętu, postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami:

  1. Zgłoszenie odbioru zużytego sprzętu prześlij na adres e-mail [email protected]
  2. Oczekuj na zwrotnego maila z informacją, kiedy odbierzemy od Ciebie zużyty sprzęt. Pamiętaj, że mamy 30 dni na jego odbiór od momentu otrzymania zgłoszenia.

Korzystając z tej opcji przyczyniasz się do dbania o środowisko naturalne.

 

Czy wiesz, że w sklepach stacjonarnych Max Elektro możesz liczyć na fachowe doradztwo?

W naszych sklepach są najlepsi eksperci, którzy jak nikt inny znają się na sprzęcie. Będąc naszym klientem możesz liczyć na fachowe doradztwo, które pozwoli Ci dokonać optymalnych wyborów - zawsze na miarę Twoich potrzeb i zasobności portfela.

Przyjdź i przekonaj się sam!

ZADZWOŃ DO NAS
pon-pt: 8:00-16.00
NAPISZ DO NAS