Proponowane kategorie

Proponowani producenci

Proponowane produkty

  • {{ item.price }} {{ response.currency_symbol }}

Proponowane poradniki

Nie znaleziono

4 sprzęty dla miłośników kawy

Skoro czytasz ten poradnik, to zapewne jesteś jednym z miłośników kawy, którzy nie wyobrażają sobie poranka bez zapachu i łyku tego aromatycznego i pobudzającego napoju. Dziś przygotowaliśmy dla Ciebie spis kilku urządzeń na każdą kieszeń, dzięki którym przyrządzisz pyszną i aromatyczną kawę – tak, jak z Twojego ulubionego bistro.

 

Kawiarka

Zakup kawiarki będzie świetnym pomysłem, jeśli zależy Ci na szybkiej i aromatycznej kawie. Urządzenie to nie zajmuje wiele miejsca i jest w przystępnej cenie od około 20 zł. Niewątpliwie kawiarka jest bardzo prosta w obsłudze. Wystarczy odpowiednio uzupełnić pojemniki z wodą i kawą, postawić na palniku i voilà! – nasz poranny „stawiacz na nogi” gotowy.

Ekspresy i kawa

Spieniacz do mleka

Dla tych, którzy nie wyobrażają sobie kawy bez mlecznej chmurki na górze, proponujemy niezawodny spieniacz do mleka. Dzięki niemu w łatwy i szybki sposób spienisz mleko, by Twoja kawa nie tylko wyglądała uroczo, ale także smakowała obłędnie. To niezbędne cudo, dla fanów kawy z mlekiem, kosztuje w granicach od 10 zł wzwyż. Wybór spieniacza do mleka zależy od Twoich wymagań i tego na jaki wydatek możesz sobie pozwolić.

Młynek do kawy

Zaparzenie mielonej kawy kupionej w sklepie, to już nie to samo co tej, samodzielne zmielonej. Wystarczy wsypać ziarenka do młynka do kawy i przycisnąć guzik - w niecałe 5 sekund kawa mielona jest gotowa. Ktoś pewnie zapyta: ale po co nawet ten mały wysiłek, skoro możemy kupić gotowy, zmielony produkt w sklepie? Otóż warto poświecić te parę sekund dla niepowtarzalnego smaku i cudownego zapachu świeżo zmielonej kawy.

 

 

Ekspres do kawy

Ekspres do kawy może zamienić wszystkie z powyższych urządzeń, ale jego cena jest znacznie wyższa. Jest więc to produkt dla osób, które na jego zakup mogą przeznaczyć większe kwoty. Za dobry ekspres do kawy wydamy od ok. 2000 zł, jednak warto przeznaczyć na niego więcej pieniędzy i kupić dobry, konkretny sprzęt. Na rynku są tysiące różnych ekspresów, które możemy dobierać pod względem funkcji, wyglądu czy rozmiarów, więc każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. Zdecydowanie jest to urządzenie, które będzie służyć i pieścić podniebienia pyszną kawą przez wiele lat.

ZADZWOŃ DO NAS
pon-pt: 8:00-16.00
NAPISZ DO NAS